Kako razviti samozavest?

Danes obstaja veliko usposabljanja za razvoj notranjega stanja miru in moči. In vsi, večina od njih so neuporabni in ne odgovori na vprašanje, kako razviti samozavest. Proces učenja se zmanjša, običajno na eno. Ljudje dajo svoje denar in čas usposabljanja, začetek, ki ga ujame val skupnih rešitev za skupne probleme strmo pade na čustveni iskanju vrha odgovorov, naredite nekaj ukrepov in nekaj časa po usposabljanju pridejo nazaj, je vse tako kot je bilo.

Samo zato, ker čustveno dvigne idejo ohladitev takoj, ko so luči. C'est la vie, je psihologija. Poleg usposabljanja na internetu je veliko število člankov, forumov, mnenj o razvoju notranje moči. Če ta članek prebere oseba, ki se počuti negotovo, potem pa sem vprašati. Ali res želite, da bi našli odgovor na procese znotraj interneta, ali v mojem misli o zaupanju? Če je tako, bom žalujejo, ta članek ne bo pomagal. Ampak, kljub temu, da vam lahko prinese precej malo, da odgovore na vaša vprašanja. Zakaj? Samo zato, ker sem bil tako kot ti.

Zaupanje ... kaj je to?

Sam koncept jaza - kvantitativna. Je njena višina - bolj ali manj. Ni povsem samozavestni ljudje in brezupno skromen. Brezupno negotov človek - mrtev, ga ni upal in poteza. Torej, če mislite, da ste prepričani, ste zelo narobe. Obstajajo ljudje, v primerjavi s katerim ste - utelešenje notranjo moč in pogum. Kaj je ta čudna človeška lastnost - zaupanja? Z mojega vidika je to raven samorazumevanje. In to je pomembno, da se zavedaš, t. Za pretirano čustev "Ne morem storiti vse, kar je" mogoče ne v pekel, kot hiša iz kart, tudi pri manjših shake-up v življenju. Seveda, lahko dam nekaj banalnih razvojnih svetov so napolnjene zaupanje, vendar ga ne potrebujemo, ker sčasoma lahko igrajo to znanje kruta šala. Veliko bolj boleče, da odkrijete svoje nemoči po dolgem lastne zablode.

Zaupanje v samega sebe

Torej, kaj storiti potem?

Najprej moramo nekaj osebnih srečanj. Poslušajte sebe, poskušajo razumeti. Prijatelji s seboj. Poskusi, da se potopite tako globoko kot je mogoče, da ni enostavno, vendar pa daje dobre rezultate. V ta namen, doživlja sam, njegov čustva, slediti, kaj vam je všeč in kaj ne, kaj misli so prijetne, od katerega si ne lasti, ki povzroča evforijo, in to draženje. To je zelo verjetno, da boste našli v notranjosti je zelo močna, večplasten, močna osebnost. Kaj mislite - za nadzor nad ladjo in ocean linijske isto stvar? Vi ste kapitan svoje lastne usode, in morda mučili nezavedno notranjo odgovornost, ker na lestvici imate enako. Gotovo ste zelo prepričani, glasno z ljudmi iz otroštva, ki je zelo preprosta v svojih notranjih mehaniki. So lahki, okretni, so neke vrste rečnih plovil. Morda berete ta članek, mi ni všeč. Ti vse moje življenje, da živijo z njim in tako preveč prijazno hitro začeti ukvarjati s problemom samorazumevanje.

Kje začeti?

Moj nasvet - začnite z iskrenostjo. Pred njim. da razviti samozavest Poskusite gledati na svet brez koncepta predloge življenja, časti, vesti, resnico, sočutje, itd Poskusite oceniti določeni situaciji je iz svojega položaja in ne visijo vzorec družbe. Vse te reakcije je vzdihi, čustva, hvaležnim nasmeškom ali nagubana čelu kot predlogo, da ne opazimo - kje smo in kje neznan moški, ki je dejal, "zato moramo vsi storiti". Konec koncev, vsaka oseba, ki postavlja svoja čustva do teh pojmov, kot je "ljubezen", "prijateljstvo", "poštenosti", itd Samo prosim, ne zdrsnejo v patos nihilizmu, ki trenutno trpi zaradi velikega števila mladih, je krivulja pot, pot do samega sebe ljubezen in ponos. Samo poslušajte sebe, poslušati svoje čustva o tem, ali ta problem. Spoznajte drugo. Včasih, v trenutkih izjemno integriteto bo vaša reakcija vas presenečenje. In to je v redu. Ne mislim, da ste "nor", "zastarele" ali "nesramen", vsak od nas ima nekaj, kar drugi lahko brez težav prevzame kliniki, vendar ti "" in so ključni razumevanje sebe, za naš namen.

Malo moje prakse

Kot otrok sem bila zelo neradi in zelo davila otroka. In verjetno prelomnica mojega oblikovanja je sama testiranje + zmogljivosti analize. V nekem trenutku sem spoznal, da sem lahko naredil veliko tega, kar drugi ne morejo. Zato, da se dvigne samozavest bo svetoval najbolj učinkovit način - gre za to! Preizkusite sami, našli nekaj, kar vas loči od ostalih, eksperiment, poskusite prepoznati in se razumeti. In vedno iskren z vami. To se lahko razvije notranjo samozavest.

samozavesten moški

celovitost z

Če ste v neroden položaj, v katerem so bile kršene vaše interese, ne hitite kriv vsega. Carry prenosni računalnik in pišejo v situaciji brez nepotrebnih čustvenih ocen. To bo pomagalo, da vidim prave korenine problema. Potem ko je delal na res zelo zapletena. In za pomoč pri oblikovanju sebe lahko samo sebe. Če želite to narediti, Svetujem vam, da naredite naslednje opombe

  • Čas in kraj razmer
  • Atmosfera, ljudstvo (detajl)
  • Kaj je povzročilo čustva (podrobno)
  • Čustva so povzročili

Po nekaj dneh boste mogli odpreti beležnice in analizo stanja v bolj mirnem stanju. Mi smo tako pomenila, da se s časom pogosto "zamaže" njihovih dejanj in Omalovažavati okolje, bo ta prenosni računalnik pomagala ponovno vzpostaviti stanje, kot je bilo.

Naslednji korak k doseganju notranjega "prijateljstvo z njim," je analiza tega, kar ste rekli in kaj storiti. Recimo, zame se je vse začelo z oblikovanjem poti vegetarijanstvo. V nekem trenutku sem spoznal, da se radi živali, in hkrati, da jih absorbira podjetje, milo rečeno, pri meni ne najde notranjo podporo. Vedno sem sumil, da je bilo slabo, vendar poskušali odložiti vse "black box" nerešene težave in napake. in kot "motnje"- in sicer, divergenca misli in dejanja, in včasih dva nasprotna sosednje misli v vsaki povprečni osebi črne jagode. Ja, vsak. Medtem ko je ta članek o premagovanju self-dvoma, deluje s prihodnostjo, ker imate vse, ne samo izgradnjo zaupanja, ampak tudi preseči vzpostavitev povprečnega človeka.

na zadnji

Ne pozabite - no usposabljanje in članek vam ne pomaga, če ne začnejo delovati. Lahko preživijo nešteto ur gledal poučni video posnetkov, branje knjig, brskanje spletnih strani, namenjenih za vašo težavo, vendar pa vam ne prinaša korak. Praksa + poznavanje načina, na katerega želite premakniti = uspeh.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný

slv.forleri.ru
Droge in zdravila Zdravje in lepota Ethnoscience Analiza in diagnoza Zdrava prehrana in hrana Bolezni, simptomi, zdravljenje Različne teme